kwadrans-lotniczy-webinarium-1280x720-odc.4.jpg

Boreas Aviation na kanale Aviation Expo

Prezes Boreas Aviation - Horst Trauntsching, przedstawiciel włoskich producentów lotniczych Alpi Aviation S A oraz Aero Eli Servizi będzie gościem kolejnego webinarium w ramach #KwadransuLotniczego.
czytaj więcej
kwadrans-lotniczy-odc.02-Henryk-Slowik.png

Druga odsłona Kwadransu Lotniczego Aviation Expo

W środę, 24 lutego po raz drugi Targi Kielce i Przegląd Lotniczy zapraszają na branżowe webinarium z cyklu Kwadrans Lotniczy
czytaj więcej
aktualnosc-GLOBAL-DRONE-REVIEW-690x460-v2-aktualizacja.png

Webinarium o zmianach w prawie dronowym w ramach Aviation Expo

W czwartek, 11 lutego zapraszamy do udziału w webinarium poświęconym tematyce bezzałogowców. Podczas spotkania nie zabraknie najważniejszy zmian dotyczących ich użytkowania czy rejestracji.
czytaj więcej
kwadrans-lotniczy-01-aeroprakt-korekta-4.png

Kwadrans lotniczy Aviation Expo

Kwadrans Lotniczy to nowy projekt, który realizowany będzie przez Targi Kielce we współpracy z czasopismem Przegląd Lotniczy. Podczas cyklu spotkań poruszone zostaną tematy związane m.in. z nowoczesnymi technologiami, filozofią i techniką latania.
czytaj więcej
DSC00178.JPG

Drony rosną w siłę

Od 19 do 20 września podczas Targów Lotniczych Aviation Expo nie zabrakło tematów związanych z dronami, które w ostatnim czasie stały się bardzo popularne
czytaj więcej
119947953-339300844062842-6847622113399706339-n.jpg

Poczuj się jak pilot podczas Targów AVIATION EXPO

Klub Modelarstwa Sportowego z Kielc podczas Targów Lotniczych prezentuje symulator MASIM. Chętnych do spróbowania swoich sił za sterami nie brakuje.
czytaj więcej
DSC00102.JPG

Technologiczna konferencja podczas Aviation Expo

W ramach Targów Lotniczych Aviation Expo odbyła się konferencja dedykowana branży lotniczej
czytaj więcej
Aviation.jpg

AVIATION EXPO wystartowało!

Targi Lotnicze Aviation Expo rozpoczęły się dziś w Targach Kielce. Wydarzenie dedykowane branży lotniczej to połączenie ciekawych ekspozycji, podniebnych debiutów, innowacyjnych technologii i branżowych konferencji. Targi potrwają do niedzieli, 20 września.
czytaj więcej