099A4602.JPG

Drony niezbędne w wielu dziedzinach życia

System SARUAV do poszukiwania osób zaginionych od AeroMind , Pies robot Spot sprawdzający się w pomiarach od Geotronics Dystrybucja, najnowsze modele dronów wykorzystywane w geodezji czy rolnictwie od firmy TPI, technologia mapowania laserowego w trójwymiarze od RIEGL /Laser 3D.pl oraz najnowsze i najbardziej zaawansowane rozwiązania BSP dostępne na rynku od NaviGate - Centrum Dronów - to tylko część technologii jakie można było zobaczyć podczas konferencji i wystawy IDE - Świat Pomiarów.
czytaj więcej
099A4588.JPG

Drony przyszłością świata i geodezji

Bezzałogowe statki powietrzne wykorzystywane są do rozmaitych zadań i stanowią ważne wsparcie technologiczne w wielu branżach i sektorach gospodarki. Jednym z nich jest geodezja. Obecni podczas International Drone Event eksperci, dzielili się wiedzą m.in. o przepisach prawa, metodach pomiarów i wykorzystaniu dronów do pracy w terenie.
czytaj więcej
1Z6L5792.jpg

Drony coraz ważniejsze dla targów lotniczych - Aviation Expo 2021 z nami

Branża maszyn bezzałogowych zdążyła już zadomowić się w świecie lotnictwa. Było to widoczne także podczas tegorocznych targów lotniczych Aviation Expo w Targach Kielce. Wraz z kolejnymi wystawcami zajmującymi się branżą dronową, z roku na rok rośnie także zainteresowanie rynku tą, wciąż jednak niszową działką.
czytaj więcej
Bez-tytulu.png

Porozmawiają o paliwach lotniczych na Aviation Expo

W dyskusji wezmą udział spółki Lotos Air BP, Warter Aviation, BP, Polskie Linie Lotnicze Lot, EnterAir. Wydarzenie transmitowane będzie na profilu facebook Targów Lotniczych Aviation Expo.
czytaj więcej
sky.png

Nowa, w pełni autorska, metoda stabilizacji lotu dronów wielowirnikowych

SkyStaR FLC (Fuzzy Logic Controler) zbudowany jest w oparciu o logikę rozmytą. To nowa metoda stabilizacji lotu dronów.
czytaj więcej
183936040-6183860744973259-6156172149154460784-n.jpg

Uprawnienia lotnicze - porozmawiają o tym eksperci w Targach Kielce

Podczas spotkania omówiona przez międzynarodowych ekspertów zostanie droga do zdobycia uprawnień pilota. Porozmawiają o tym eksperci z całego świata. Spotkanie odbędzie się na kanale Aviation Expo.
czytaj więcej
Zrzut-ekranu-2021-05-06-083138.png

ZAPROSZENIE NA DRONE WORLD CONGRESS 2021

Od 21 maja do 23 maja w Shenzhen odbędzie się 5. Światowy Kongres Dronów i 6. Międzynarodowe Targi UAV w Shenzhen. To okazja by zademonstrować oraz ukazać wiodącą rolę przemysłu bezzałogowców w Shenzhen (Chiny) oraz aby promować stały wzrost gospodarczy zarówno w kraju, jak i za granicą.
czytaj więcej
drone-chapter.png

INVITATION LETTER FOR DRONE WORLD CONGRESS 2021

In order to give full play to the demonstration and leading role of Shenzhen UAV industry in China and promote the steady economic growth both domestically and abroad, the 5th Drone World Congress and the 6th Shenzhen International UAV Expo will be held in Shenzhen from May 21st to 23rd, 2021, relying on the advantages of Shenzhen market mechanism, talent gathering, independent innovation and industrial support.
czytaj więcej