Zrzut-ekranu-2021-05-06-083138.png
Aktualności ZAPROSZENIE NA DRONE WORLD CONGRESS 2021

Tematem V Światowego Kongresu Dronów jest „Nowa era. Nowa wartość”. Skupiając się na światowych badaniach i zastosowaniach bezzałogowych statków powietrznych, innowacjach w zakresie nadzoru nad bezpieczeństwem. Kongres stanie się platformą wymiany naukowej na najwyższym poziomie. Będzie wystawą najnowszych osiągnięć technologicznych, międzynarodową platformą innowacji opartej na współpracy, która zgłębiać będzie UAV na przyszły rozwój społeczny.

Kongres wzmacnia międzynarodową pozycję chińskiego przemysłu bezzałogowców. Fora tematyczne, prezentacje nowych produktów i konkursy dronów są okazją, by dawać nową siłę napędową do rozwoju gospodarczego.

Kongres odbywa się pod auspicjami Biura Handlowego Miasta Shenzhen. Trzy tematy Kongresu to „Zapobieganie pandemii”, „Innowacyjne zastosowanie” i „Nadzór nad bezpieczeństwem”.

 

Komitet organizacyjny serdecznie zaprasza na kongres i prezentację najnowszych produktów i technologii na terenach wystawienniczych 

 

Światowy Kongres Dronów już czterokrotnie organizowany był w Shenzhen ze sporym sukcesem. W kongresie wzięło udział tysiące ekspertów branżowych, naukowców i wiodących firm, którzy przybyli z ponad 100 krajów i regionów na całym świecie. Jednocześnie ponad 400 firm krajowych i zagranicznych zaprezentowało nowe produkty i technologie  i urządzenia bezzałogowe. Powierzchnia wystawiennicza przekroczyła 20 000 metrów kwadratowych. Ponad 30 forów zorganizowanych w ramach wydarzenia zyskało uznanie branży w kraju i za granicą.


Weź udział w Światowy Kongres Dronów dzięki UAV Federation Polish Chapter

Polski Oddział World UAV Federation to miejsce wymiany informacji. Zapraszamy do wzięcia udziału w Światowym Kongresie Dronów za pośrednictwem naszego oddziału. Jeśli chcesz być przez nas prezentowany, wyślij nam wiadomości na stronę Polish Chapter. Do kongresu możesz również przystąpić samodzielnie.